Nowoczesna, ekskluzywna klinika uzależnień


Klinika VIP dr. Wolniaka powstała z myślą o wszystkich, którzy borykają się z uzależnieniami i chcą powrócić do pełni zdrowia w komfortowych warunkach. Wybierając nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień, mogą Państwo oczekiwać kompleksowej opieki medycznej, dyskrecji oraz ekskluzywnych warunków pobytu, a więc wszystkiego, co sprzyja pozbyciu się nałogu szybko, efektywnie i raz na zawsze.


Nasza Klinika została stworzona dla Pacjentów, których dotknęły różnego rodzaju uzależnienia. Bez względu na to, czy Państwo, bądź ktoś z Państwa rodziny, zmagacie się z alkoholizmem, narkomanią, uzależnieniem od leków, zakupów czy Internetu – zagwarantujemy specjalnie dopasowany program terapeutyczny, który pozwoli szybko, a zarazem z dużą skutecznością przywrócić harmonię Waszemu życiu i pozbyć się nałogu w łagodny, spokojny sposób. Wiemy, jak w procesie leczenia uzależnień ważne są warunki, w których odbywa się terapia. Nasza klinika leczenia uzależnień to miejsce idealne także dla pacjentów VIP, którzy szukają ucieczki od szumu medialnego i swoje leczenie chcą zachować w absolutnej dyskrecji. Sprzyja temu lokalizacja kliniki – z dala od zgiełku i hałasu wielkich miast oraz oczu osób postronnych. Budynek nie jest w żaden sposób oznakowany jako klinika terapeutyczna. Jeśli więc szukają Państwo kliniki leczenia alkoholizmu na najwyższym poziomie, wybór naszej placówki to dobra decyzja.


Co oferuje nasza prywatna klinika uzależnień?


Przede wszystkim – ekskluzywne warunki pobytu: jednocześnie prowadzona jest terapia dla maksymalnie 3 bądź 4 osób, komfortowo wyposażone pokoje z łazienkami sprzyjają wypoczynkowi i relaksowi, doskonale wyposażona jadalnia, kuchnia, pokój relaksu oraz inne pomieszczenia. To wszystko sprawia, że każdy pacjent w naszej klinice czuje się jak prawdziwy VIP, sama terapia nie kojarzy się z niedogodnościami, a z przyjemnością, co pozytywnie wpływa na proces leczenia. Najważniejsza jednak jest wysoka efektywność prowadzonej terapii. Nasza prywatna klinika terapii uzależnień jest miejscem stworzonym przez doświadczonego lekarza psychiatrę z wieloletnią praktyką w zakresie wsparcia przy uzależnieniach. Nasi Pacjenci mogą liczyć na: indywidualnie opracowany program terapeutyczny – w pełni dopasowany do specyfiki problemu, oczekiwań oraz charakteru uzależnionego, kompleksowej opieki – medycznej, terapeutycznej oraz psychiatrycznej, efektywnych metod pracy – zarówno farmakoterapii, jak i wsparcia psychoterapeutycznego w trakcie oraz po zakończeniu terapii. Skuteczności, jaką oferuje nasz prywatny ośrodek, zaufało już bardzo szerokie grono Pacjentów, a współpraca z nami pozwoliła im pozbyć się problemu z uzależnieniem. Dołącz do nich także i Ty - wyzwól się ze swojego nałogu raz na zawsze, mając pewność, że terapia nie pozostawi w Twojej głowie traumy i odbędzie się niezwykle dyskretnie.


Masz problem? Zgłoś się do nas już teraz!


Klinika VIP dr. Sławomira Wolniaka powstała z myślą o tych wszystkich, którzy chcą skutecznie pokonać swoje uzależnienie, a jednocześnie oczekują dyskretnych i komfortowych warunków leczenia. Nasz ośrodek leczenia alkoholizmu, położony z dala od ludzkich spojrzeń, zapewnia kompleksową terapię każdej osobie, która zmaga się ze swoim nałogiem i oczekuje naprawdę pozytywnych rezultatów i zwycięstwa w tej walce.


Co oferuje nasz ośrodek leczenia uzależnień?


Najważniejsze atuty, które czekają na każdego Pacjenta Kliniki VIP:
• przemyślana i opracowywana indywidualnie terapia uzależnień, prowadzona przez zespół specjalistów,
• indywidualne podejście do problemu każdego Pacjenta,
• wsparcie: psychoterapeutyczne, psychiatryczne, medyczne i farmakologiczne w całym procesie wychodzenia z uzależnienia,
• dyskrecja – nasz ośrodek leczenia alkoholizmu powstał także z myślą o Pacjentach z pierwszych stron gazet; tych, którzy chcą zmierzyć się ze swoim nałogiem w ciszy i bez ujawniania tego całemu światu,
• ekskluzywnie wyposażony ośrodek – z przestronnymi sypialniami, luksusowymi meblami i akcesoriami, zapewniający pełen komfort uczestnictwa w terapii.
Wybierając nasz ośrodek leczenia uzależnień możecie Państwo spodziewać się, że terapia będzie przyjemna i prowadzona w przyjaznej atmosferze – takiej, która sprawi, że poczujecie się bezpiecznie i łatwiej będzie Państwu przełamać się, a w konsekwencji powrócić do trzeźwości.


Leczymy różnorodne uzależnienia
Nałóg niejedno ma imię. Dlatego prowadzimy ośrodek dla alkoholików, osób uzależnionych od narkotyków, ale także hazardu, zakupów, Internetu… Jednym słowem – wszystkich substancji i zachowań, które uzależniają i mogą wywołać problemy w życiu człowieka.


Nasi psychoterapeuci dobiorą odpowiednią metodę leczenia w zależności od tego, z jakiego typu uzależnieniem zmaga się Pacjent, pomagając wypracować mechanizmy radzenia sobie z chęcią powrotu do nałogu. Ułatwią również zrozumienie, skąd wziął się nałóg i krok po kroku pozwolą powrócić do trzeźwości i wytrwać w niej przez lata.


Jak leczymy?
Nasz ośrodek odwykowy dla alkoholików i innych uzależnionych to miejsce, w którym do każdego Pacjenta podchodzi się indywidualnie. Terapia zaś prowadzona jest pod wodzą doktora Sławomira Wolniaka – lekarza specjalisty psychiatry z wieloletnim doświadczeniem w zakresie terapii uzależnień. W przeciwieństwie do tego, jak działają inne ośrodki dla alkoholików, my działamy kompleksowo, troszcząc się o zdrowie fizyczne i psychiczne Pacjentów, ich poczucie bezpieczeństwa oraz dobre samopoczucie.


• Nasza Klinika jednocześnie przyjmuje w ośrodku terapeutycznym maksymalnie 3- 4 pacjentów, tak, by każdemu zapewnić maksimum dyskrecji i komfortu oraz zagwarantować pełną uwagę naszych terapeutów.
• Zapewniamy ekskluzywne warunki pobytu, które sprzyjają wyciszeniu umysłu i pozwalają skojarzyć terapię z przyjemnością, a nie z katorgą. U nas, w przeciwieństwie do tego, co oferują inne ośrodki leczenia alkoholików, każdy Pacjent może poczuć się jak prawdziwy VIP.
• Zapewniamy holistyczne podejście do leczenia – jak najlepsze ośrodki leczenia alkoholizmu, pomagamy zarówno stosując psychoterapię, leczenie farmakologiczne, jak i zapewniając opiekę doświadczonego internisty i psychiatry.
• U nas każda terapia jest prowadzona indywidualnie, a program działania dopasowywany do potrzeb Pacjenta.

Jeśli szukasz oferty klasy Premium, postaw na Klinikę VIP. Zaoferujemy Ci znacznie więcej, niż inne ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu i innych nałogów: komfort, dyskrecję i skuteczność na najwyższym poziomie.


Zapraszamy do kontaktu – telefonicznie i mailowo udzielimy bliższych informacji na temat działalności.